1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Aşk Her Yerde


Şubat ayının gelmesiyle gözümüzün gördüğü her yerde kalpler olması tabiki 14 Şubat'ın çanlarının çalmaya başladığını gösteriyor. Kahve bahane, sohbet şahane derler ya... İşte bize de 14 Şubat bahane, aşk şahane... 

Kapitalist sistemin bir getirisi olarak ekonomiye can verme amaçlı kat ve kat abartılan / abartıldığı savunulan özel günlerden birisi olan 14 Şubat Sevgililer Günü için söyleyebileceğimiz; "Kapitalist sistemin tuzağına düşüp düşmemek sizin elinizde. Şaşaya, gösterişe, pahalı harcamalara hiçte gerek olmadığı. Gerekenler ise En masumundan aşk, bolca sevgi, biraz emek, biraz özen, birazda ince düşünce..." İşin biraz daha derinine indiğinizde günlük hayat telaşı içerisinde hep bir koşuşturma, yetişme, yetiştirme, stres, yorgunluk.. Bu üzücü ve vurucu noktalar artık hepimiz için günlük hayatın bir getirisi oldu maalesef. 

Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde bir durup soluklanıyoruz. Herşeyi bir tarafa bırakıp, perdeleri biraz aralayıp "sevdiğim insan için ne yapabilirim" diye düşünmek için fırsat buluyoruz. Tabiki herkesin -özellikle de- bayanların tek arzusu "bir gün değil, hergün aşk olsun" :)
Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player