1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Sevgililer Günü Özel


14 Şubat Sevgililer günü yaklaşırken abartıdan uzak, aşkımıza ve sevdiğimize dokunacak küçük detaylar bizim tercihimizdir. Her zaman söylediğimiz gibi "Güzellikler Detaylarda Gizlidir."

14 Şubat sevgililer günü gelip çatmadan sizin için birkaç parça favori detay ürünler seçtik.

Sevgililer günü için en güzeli sevdiğiniz için kendi emeğinizle hazırlayacağınız sürprizler olmalı değil mi? Örneğin aşk eldivini için bir çift eldiven üzerine keçeden kesip dikeceğiniz detaylar ile hazırlık yapabilirsiniz. Aşk kavanozuna alternatif olarak ise bizim hazırladığımız aşk kutusu var :)

Kırmızı, pembe, mor.. arzu ettiğiniz renkteki kağıtları aynı boyutlarda (6*6cm gibi) kare kesiyoruz. Tabiki 365 tane :) Sonra üşenmiyor her birine kendi el yazınız ile aşk notları yapıyorsunuz. Tabiki içinizde yatan, gizli saklı bir şair yoksa yazmak git gide zorlaşıyor. 

...Seni ne kadar özleğimi merak ediyorsan gökyüzündeki yıldızlara bakabilirsin.."  tadında sözler ile klasiğe bağlıyorsunuz :) 

İşte tamda bu durumda çaktırmadan internetten yardım alabilirsiniz. Tabiki rast gele yazın demiyoruz ama en azından sizin duygularınızı ifade eden dörtlükler için yardım almak fena olmaz. 

Son olarak 365 notu tamamladığınızda yazılı kısmı içte kalacak şekilde katlıyorsunuz. Hepsini kalp kutuya dolduruyorsunuz. Aşk Kutusu hazır.

Sevgilin her sabah, aşk kutusundan bir tane not seçip okuyacak ve güne aşk ile başlayacaktır.

BU MİNDERLER BİR HARİKA
Hem ev dekorunuza katkıda bulunacak hemde aşıkınız için güzel bir detay olacak bu minderler bizim favorilerimiz arasında. 

 

 

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player