1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Blush Alır mıydınız?


Evlenmenin belki de en güzel, en heyecanlı kısmı tam da düğün günümüz. O günün prensesi, en asili, en ışıltılısı kısacası en güzeli olmayı hangimiz istemeyiz ki? Bunu hissedebilmenin ilk adımı içinde kendini en rahat ve mutlu hissettiğin gelinliği bulabilmekte. Çünkü en güzel kızlar en mutlu olanlardır ve gülümseme olmadan hiçbir kıyafet sizi yeteri kadar güzel gösteremez. 

İşte yüzünüzü güldürüp sizi gecenin yıldızı yapacak gelinliği seçerken A kesim mi, balık mı yoksa prenses model mi karar vermek yeterince zorken bir de farklı renkte gelinlik seçenekleri bugünlerde dünyayı sallamaya başladı. Farklı renkte gelinlikler her sezon cılız bir sesle ben buradayım dese de hiçbir yıl blush yani pudra pembe tonlarındaki gelinliklerin bu sene ki patlaması kadar ses getirememişti. 

Özellikle kır ve sahil düğünü gibi daha konsept bir düğün hayali kuruyorsanız bu tonlarda bir gelinlik seçerek masallardan çıkagelmiş bir peri kızı görüntüsünü yakalamak garanti. Hele de masa düzenlemelerinizi ve aksesuarlarınızı soft - gold renklerde seçtiğinizi hayal edin… 

Klasiğe en yakın, doğallıktan ödün vermeyen ve maximum romantizm yüklü bu gelinlikler kafanızı karıştırmadı mı, hadi itiraf edin! 

Eğer ki gelinlikte bu renge hala cesaret edemiyorsanız nişan elbisesi olarak değerlendirebileceğinizi unutmayın. Belkide düğün/nişan konseptinde ana renginiz olarak aklınızı çelebiliriz. 

 

 

 

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player