1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Cam Kavanozlar


Son zamanların dekorlarında sıkça kullanılan cam kavanozlar, küçük süslemeler, zarif ve şık bir sunum ile harikalar yaratıyor.

Marketten aldığımız cam konserve kavanozları, sos kavanozları, salça kavanozları... Eminiz ki sizde bizim gibi, annelerimizden gördüğümüz üzere bu cam kavanozları "ya lazım olursa" diye güzelce yıkayıp - kurulayıp saklıyorsunuzdur :)

Çoğunlukla fazla baharatları koyup sakladığımız, yazın kış hazırlığı yaparken domates, taze fasülye, turşu koyduğumuz bu kavanozlar artık evimizin birer parçası olarak kullanılıyor. 

Yaldızlı sprey boyalar ile boyayabileceğiniz gibi pastel renklerde tercih edebilir, eskitme uygulayabilirsiniz. Yada hiç boyamadan küçük dokunuşlar ile dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Davet ve kutlamalarda ise şamdan olarak da değerlendirilebilen cam kavanozların içinde mumlar ortamın ambiansını ısıtmak için ideal oluyor. Zarif dantel yada saten bir kurdale, hasır ipler, boncuklar kullanılarak ufak dokunuşlar ile süslenen cam kavanozların içine kütük mumlar konulabilir. Özellikle dış mekanlarda akşam saatlerinde başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek olan davetleriniz için kesinlikle ideal olacaktır. Çünkü mumlar cam kavanozların içerisinde rüzgardan etkilenmediği için gece boyunca sönmeyecektir.

Bizce bu cam kavanozlara en çok çiçek yakışıyor. Birbirinden güzel çiçek aranjmanları ile vazo olarak değerlendirilen kavanozları bir düşünsenize...

Çok yakında  cam kavanozlarla ilgili hazırlayacağımız DIY projelerimiz ile karşınızda olacağız. Ana sayfamızdaki "SENDE YAPABİLİRSİN" bölümümüzü takip etmeyi unutmayın.

Sevgiler...

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player