1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Çiçekli Buz Kovası


Yaz aylarının gelmesiyle sunumlarımızda rengarenk, cıvıl cıvıl oluyor. Tabaklar, kaseler, bardaklar, masa örtüleri, çiçekler, mumlar... Özenle hazırlanan sofralarda baş köşeyide buzzz gibi içeçekler alıyor. Sonrasında meyve tabaklarına serpilen buzlar.. Peki ya çiçeklerle ve meyvelerle süslü harika bir buz kovası yapmaya ne dersiniz? 

Pekala kabul ediyoruz. Ömrü çok kısa bir sunum olacaktır. Ancak yinede bu muhteşem görüntüye değmez mi? İçeçek şişelerini içine koyarak bir kaç saat daha soğuk kalmasını sağlayabileceğiniz gibi; isterseniz içinde parça buzları, isterseniz meyve ikram edebilirsiniz. Ve kesinlikle sofranızın en vurucu parçası olacaktır. Yapım aşamalarını gelin birlikte inceleyelim. 

Donmuş suyun ortasındaki kovayı çıkarmak için soğuk su dökerek yardım almalısınız. Sonrasında büyük kovayada aynı soğuk su dökme işlemi ile ana buz kovasını ters çevirip geniş bir sunum tabağına alabilirsiniz.

Ve son olarak sunum tabağınıza yerleştirdiğiniz buz kovanızın etrafını çiçek, meyve ve nane ile süslerseniz muhteşem bir görüntü olacaktır. 

Daha detaylı anlatım için ---> Tık Tık

 

 

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player