1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Defne 1 Yaşında


Limon teması, uzun zamandır yapmayı en çok arzu ettiğimiz temalardan biriydi. Defne’nin annesi Didem Hanım ve eşi ile gerçekleştirdiğimiz ilk görüşmede araştırmalar yapılmıştı. Didem Hanım, oldukça hazırlıklı gelmiş ve ne istediğini çok iyi biliyordu. Limon teması! Sarı – Pembe – Beyaz renkler… Bize ise bu güzel konsept fikrini geliştirmek ve uygulamak kalmıştı.

Limon temasını rustic detaylar ile yansıtmak istiyorduk. Bunun için ilk olarak eski meyve kasaları revize etmekle işe başladık. Zımpara ve beyaz boya ile yenilenen kasalar konseptimizi tamamlamak için hazırdı. Çiçekler, çerçeveler, fenerler, taze ev yapımı limonata ve bol bol limon… Limonları dönme dolabın salıncaklarına yerleştirdik. Üstlerini kürdan süs ile süsledik. Çiçekleri koyduğumuz vazolara kesilmiş limon dilimleri koyarak ana temamızı iyice vurgulamış olduk. Şekerlemeler, çikolatalar, popcornlar, Defne için özel olarak yaptırılmış pasta ve kurabiyeler masamızı tamamladı. Mama sandalyesini saten ve dantel kurdele şeritler ile süsledik. Küçük bayrak banner ile tamamladık. Defne bebeğimiz ise doğum günü konseptine uygun tütü eteği, saç bandı ile harika olmuştu. Her detay için tek tek uğraştığımız, büyük bir keyif ile hazırladığımız bu güzel konseptti beğeneceğinizi umuyoruz.

Bu anlamlı günü bizimle birlikte paylaştığınız için teşekkür ederiz. Defne bebeğimize de sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir ömür diliyoruz.

Unutmayın; hayatın güzellikleri detaylarda gizlidir.

Sevgiler…

 

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player