1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Doğa 10 Yaşında


Doğa, 10 yaş doğum günü için çok sevdiği sınıf arkadaşları ile bowling partisi vermek istiyordu. En sevgidiği rengin mor olduğunu özellikle belirtti.

Bizde bu vesile ile güzel bir bowling temalı doğum günü organizasyonu hazılamış oldu. Bize ayrılan bowling salonunu konseptte uygun tasarım, dekor ve süslemelerimiz ile hazırladık.

Konukların gelmesi ile başlayan eğlencenin ilk adımı tabiki bowling turnuvası ile başladı. Kazananın yada kaybedenin olmadığı bu mücadelede dostluk ve eğlence galip geldi.

Sadece çocuklar için hazırlanan 20 kişilik masada yerlerini alan Doğa ve arkadaşları hamburger menünü ile kendilerini ödüllendirdiler. Bu sırada çocukları ile birlikte davete katılan aileler için hazırladığımız özel oturma alanında sohbete dalan konuklarımızda keyifli dakikalar geçidi.

Son olarak sıra pasta kesimine geldiğinde, bowling konseptti için özel olarak hazırlattığımız bowling temalı pastamız büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel hediyeler ile günü sonlandıran Doğa ve arkadaşları için unutulmaz, eğlenceli bir gün oldu.

Doğa'ya sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu nice yıllar diliyoruz.

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player