1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Günlük Plan Defterim


Yazmak, not almak, planlamak... Zamanın hızına, hayatın akışına tutunmak... Birgündeki 24 saat yetmezken, düzenli planlama ile kendimize extra vakit yaratabiliriz. Yazarken de insan keyif alsın, yazdıklarını devamlı yanında taşısın istedik. işte tamda bu noktadan yola çıktık.

Notluklar, bloknotlar, promosyon şirket ajandaları... 
Her ne kadar bunlara yazsakta bize ait değil gibilerdi😐
 
Biz ise; bize ait, kendi zevkimizi yansıtan, ne çok büyük, ne çok küçük, her an elimizde, her an yanımızda hatta çantada taşıyabileceğimiz bir "GÜNLÜK PLAN DEFTERİM" olsun istedik.
stemekle kalmadık! Oturduk, tasarladık. İngilizcemi Türkçemi olsun bilemedik. 2 ingilizce - 2 Türkçe model çıkardık. İsteyen istediğini alsın dedik. 

Çok beğenerek, çok severek, çok özenerek, çok büyük bir heyecanla hazırladık!
Artık gerisi sizlere kalıyor canlar :) Eğer siz de kendinize ait bir "GÜNLÜK PLAN DEFTERİM" olsun diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her an elimizin altında olması, çantada taşınabilmesi, kullanışlı olması ve gerçekten kalitesi şıklığı ile çok özel bir üretimdir. 

İç tasarım olarak  sadece; kapağı çiçekli ve türkçe olan modelimizin içi farklı. Diğer kalpli türkçe ve iki ingilizcemizin iç sayfa tasarımı aynıdır.

Arzu ettiğiniz taktirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Sevgiler...

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player