1
Günlük Plan Defterim
2
Püskül Püskül
3
Defne 1 Yaşında
4
Meltem's Baby Shower
5
Karlar Prensi Ozan

Günün Kahvesi


#gununkahvesi & #coffeeoftheday hashtag yaratıcısı Billur Saatçi! Yaklaşık iki yıldır severek takip ettiğimiz günün kahvesi ile kahve sunumlarına iki katı özen gösterdiğimiz doğrudur :) Sadece biz değil binlerce takipçiside Billur Hanım gibi küçük küçük konseptlere dahil ettikleri kahve fincanlarının fotoğraflarını çekip paylaşıyor. 

Günlük koşuşturmaca içinde, yetişecek işler bir yanda, yoğunluk hat safhada olsa bile KAHVE için her zaman özenli bir zaman ayrılır. 10 dakikalığına hayat durur. Kahvenin miss gibi kokusu dört bir tarafı sarar. Keyifle yudum yudum içilir. Kahve keyfine ortak olan doslara 40 yıl hatır sayılır. 

Birbirinden şık ve güzel fincanlarla sunulan kahvelerin yanında kurabiye, lokum, çikolata sunumları hem damağa hem göze hitap ediyor. Tabiki çiçek aranjmanlarınıda unutmamak lazım. Paylaşılan sadece fotoğraf değil aslında. O an yaşanan keyif, huzur, mutluluk... Bizimde her zaman dediğimiz gibi "hayatın güzellikleri detaylarda gizlidir." Eğer sizde küçük şeylerle büyük mutluluklar yakalayabiliyorsanız #gununkahvesi & #coffeeoftheday hashtaglerini takip edebilir, paylaşımlarınızla katılabilirsiniz. 

 

Son Yazılarımız
E-bülten
Yeniliklerden haberdar olmak için...
Etiketler


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player